Mieszkania

Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć mieszkanie w miejscach takich, jak Ursynów, Imielin, Natolin czy Wilanów? Zamiast samodzielnie publikować ogłoszenie o treści „sprzedam mieszkanie”, bądź – jako kupujący/ wynajmujący – tonąć w morzu internetowych ofert, skontaktuj się ze mną. Mieszkania to moja specjalność. Pomogę Ci sfinalizować transakcję, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Oszczędź czas i pieniądze – skorzystaj ze wsparcia profesjonalisty

Jestem agentem nieruchomości z doświadczeniem i pasją. Człowiekiem, który do Klienta podchodzi po ludzku i z szacunkiem oraz profesjonalnie. Ważna jest dla mnie zarówno skuteczność działania – tak, by mieszkanie znalazło nowego właściciela w krótkim czasie i na dobrych warunkach finansowych, jak i przyjazna atmosfera współpracy.

Dlatego uważnie wsłuchuje się w Twoje potrzeby, służę radą i kompleksowym wsparciem. Tak, kompleksowym. Nie tylko „na papierze”, ale i w rzeczywistości. Właśnie z tego powodu możesz ode mnie oczekiwać więcej niż tylko przedstawieniu Ci kilku przypadkowych propozycji mieszkania czy wpisania do bazy klientów. Aktywnie zaangażuję się w pracę dla Ciebie – dobierając lokale do tego, o czym naprawdę marzysz. Jak to możliwe? Chodzi nie tylko o moją pasję i odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Przede wszystkim, jestem przedstawicielem agencji nieruchomości RE/MAX: sprawdzonego i doświadczonego partnera z największą bazą nieruchomości na świecie. Z łatwością znajdziesz więc lokal na miarę potrzeb – bez względu na to, czy szukasz przy ul. KEN, czy w innej lokalizacji.

Chcesz opublikować ogłoszenie: „sprzedam mieszkanie”? Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić

Bez względu na to, w jak atrakcyjnej lokalizacji znajduje się Twój lokal – byś mógł go sprzedać lub wynająć na korzystnych warunkach, mieszkanie musi zostać odpowiednio przygotowane. Pozwól, że zadbam o jego rzetelne zaprezentowanie klientom, wykonanie oddających rzeczywistość zdjęć czy odświeżenie przed realizacją transakcji.

A jeśli jesteś po drugiej stronie transakcji – oczekuj rzetelnego doradztwa, wsparcia we wszystkich formalnościach (w tym związanych z finansowaniem i ubezpieczeniem), a także organizacji przeprowadzki. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

Zadzwoń lub napisz i oceń sam, czy moje usługi wpiszą się w Twoje potrzeby!

 

mls4