Dlaczego Jaworski24.pl?

Szukasz mieszkania lub innej nieruchomości na sprzedaż bądź wynajem? A może sam chcesz zbyć nieruchomość? Jeśli oczekujesz, że agencja nieruchomości zrobi dla Ciebie więcej niż tylko przedstawi oferty, które sam znajdziesz w Internecie – skorzystaj z mojej pomocy. Nieruchomości to moja pasja. A jako, że sam niejeden raz byłem zawiedziony obsługą agentów – doskonale rozumiem, czego oczekujesz. Cenię Twój czas i stawiam na kompleksową obsługę. Dzięki temu, wspólnie szybko znajdziemy ofertę zgodną z Twoimi potrzebami. Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Więcej niż agencja nieruchomości

Zastanawiasz się, jak mogę Ci pomóc, gdy chcesz kupić mieszkanie, wynająć dom czy sprzedać swoją nieruchomość?

Moje wsparcie nie ograniczy się do zarejestrowania Cię w bazie kupujących/ sprzedających czy przedstawienia przypadkowych i nieaktualnych ogłoszeń z Sieci. Nie zaskoczę Cię też żadnymi dodatkowymi opłatami, ani nie zapomnę o spotkaniu, na które się z Tobą umówię. 

Kompleksowa obsługa w zakresie:

 

nieruchomości wilanów     nowy wilanów     agencja nieruchomości

 Zamiast tego:

• skutecznie wyszukam dla Ciebie ofertę idealnie dopasowaną do oczekiwań – korzystam z największych na świecie baz nieruchomości, współpracuję z agencjami nieruchomości w ponad 100 krajach na świecie, lokalnymi stowarzeszeniami pośrednikow z całego kraju, w tym warszawskim -  WSPON
• rzetelnie i uczciwie doradzę, wsłuchując się w Twoje potrzeby – nie będę Ci proponował nieruchomości tylko dlatego, że już długo czeka na kupca (swoją drogą – dawno już mi się taka nie zdarzyła),
• zapewnię KOMPLEKSOWĄ obsługę – naprawdę kompleksową, a nie tylko w obietnicach. Od doboru oferty, przez wsparcie przy uzyskaniu finansowania, aż po organizację przeprowadzki do nowego lokum, przygotowanie lokalu (np. odświeżenie ścian) czy dobór produktów ubezpieczeniowych. Płacisz mi, więc możesz oczekiwać rezultatów,
• zatroszczę się o profesjonalną, ale miłą atmosferę współpracy – porozmawiamy po ludzku, a interesów dopilnujemy z dbałością o najmniejszy detal i przejrzyste warunki.

Miejscem, w którym mieszkam jest Wilanów. Najlepiej znam rynek południowej Warszawy (m.in. Nowy Wilanów). Biuro  Jaworski24.pl obsługuję jednak Klientów z całej stolicy i okolicznych miejscowości, większość których przychodzi z rekomendacji. Jeśli oczekujesz fachowego wsparcia – skontaktuj się i poczuj różnicę w jakości obsługi!

Klauzula RODO dla klientów i kontragentów biura nieruschomości Jaworski24.pl

  1. ASTEL Europe Sp. z o.o., używająca nazwy handlowej Biuro Nieruchomości Jaworski24.pl, z siedzibą biura w Warszawie,ul. Klimczaka 17, lok. 6, otrzymała od Państwa informacje stanowiące dane osobowe. Będzie z nich korzystała wyłącznie do celów związanych z realizacją czynności pośredniczenia w obrocie nieruchomościami, podejmowanych na Państwa życzenie. Będzie ich również używała w ramach wykonywania obowiązków wynikających z odrębnych przepisów związanych z tymi czynnościami.
  2. DziałaniaBiura Nieruchomości Jaworski24.pl podejmowane są na podstawie przepisów prawa nakładających na nie obowiązki związane z wykonywaną działalnością i zadaniami (spełnia to wymogi art. 6, ust.1, lit. b i e oraz art. 9, ust. 2, lit. g i f oraz j Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych 2016/679-RODO).
  3. Szczegółowy zakres obowiązków Biura Nieruchomości definiują przepisy prawa powszechnie obowiązującego, a zwłaszcza ustawy o gospodarce nieruchomościami – z dnia 21.08.1997 (Dz.U. 1997 nr 115, poz. 741).
  4. Biuro Nieruchomości Jaworski24.pl przekazywało będzie Państwa dane osobowe organom publicznym (np. sądom, organom skarbowym, notariuszowi), w zakresie realizacji obowiązków prawnych. W przypadku podmiotów żądających faktury VAT za wykonaną usługę, Państwa dane osobowe otrzymywać będzie również Biuro Rachunkowe GOTARD, 00-336 Warszawa, ul. Kopernika 30, lok. 530, z którą ASTEL Europe Sp. z o.o. związana jest umową o świadczenie usług księgowych.
  5. ASTEL Europe Sp. z o.o. ma obowiązek prawny przechowywania Państwa danych osobowych przez okres 10 lat od momentu zakończenia czynności, w związku z którą otrzymała te dane.
  6. Informacje stanowiące Państwa dane osobowe są wykorzystywane przez ASTEL Europe Sp. z o.o. w związku z istniejącymi wymogami ustawowymi. Oznacza to, że mają Państwo obowiązek podania danych osobowych niezbędnych do prawidłowego (zgodnego z prawem) wykonania czynności handlowych. Odmowa przekazania tych informacji  uniemożliwia przeprowadzenie czynności.
  7. Zgodnie z obowiązującym prawem mają Państwo możliwość dostępu do informacji stanowiących Państwa dane osobowe. Możecie Państwo również dokonać ich sprostowania lub zażądać ich usunięcia, jeżeli jest to przewidziane przez przepisy ustawy.
  8. Jeżeli będą Państwo mieli pytania lub wątpliwości związane z działaniami ASTEL Europe Sp. z o.o., które dotyczyć będą informacji będących Państwa danymi osobowymi, mogą Państwo przesłać je na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   9. Jeżeli będą Państwo mieli zastrzeżenia związane z działaniami ASTEL Europe Sp. z o.o., które dotyczyć będą informacji będących Państwa danymi osobowymi, mogą Państwo zwrócić się ze skargą do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

mls4