jaworski

01

Cena


02

Szybkość


03

Bezpieczeństwo

 

 

603 195 624

Z nieruchomościami mam styczność od czasów studiów, kiedy po raz pierwszy i dość krótko pracowałem jako agent nieruchomości. Rok 1992. Pamiętacie telefony stacjonarne z tarczą? Od tej pory kilkukrotnie zmieniłem miejsce zamieszkania, zawód, a nawet kraj.

Miałem okazje korzystać z usług deweloperów, agentów, brokerów, oraz innych osób pracujących na rynku nieruchomości. Jednak, przez cały ten czas byłem niezadowolony z jakości ich usług. Zadawałem sobie pytanie: „Dlaczego mam płacić nie małą prowizję za pracę pośredników, która polegała jedynie na rejestrowaniu kolejnych sprzedających i kupujących (szczególnie w dobie internetu)? Do tego całą transakcję muszę przeprowadzić sam a po stronie agenta żadnej odpowiedzialności.”

Wynajmując a potem i kupując mieszkanie w Warszawie w roku 2014 miałem deja-vue: podpisywanie umów „na kolanie” przed wejściem do budynku w którym znajdowało się interesujące mnie mieszkanie, spóźnieni często o ponad 30 min. agenci, brak telefonu od agenta po spotkaniu… A co w internecie? Około 30% ofert okazywała się nieaktualna. Co słyszałem od agenta? „Oferta jest nieaktualna ale mam podobną” albo „sprawdzę czy jeszcze aktualne i oddzwonię”. Kroplą która przelała czarę goryczy była odpowiedź „Chętnie pokażę Panu mieszkanie i podam adres po wpłacie 100 zł” a było to już przy apartamentowcu w którym znajdowało się interesujące mnie mieszkanie.

Ważne są dla mnie profesjonalizm, skuteczność, pasja oraz kompleksowa obsługa. Cenię sobie czas swój oraz innych ludzi. Nie zauważyłem tego na warszawskim rynku nieruchomości i postanowiłem to zmienić. Myślę że jest tu wiele do zrobienia a jednocześnie jest to spore wyzwanie dla mnie. Dlatego związałem się z międzynarodową siecią RE/MAX, której standardy pracy i kodeks etyczny są zgodne z moim postrzeganiem pracy agenta nieruchomości. Pracuję głównie na południu Warszawy, uwielbiam dzielnice Wilanów, gdzie sam mieszkam i gdzie czuję się najlepiej.

Zapraszam do współpracy,

Eugeniusz Jaworski 603 195 624

remax smallCentrum, Warszawa