jaworski

01

Cena


02

Szybkość


03

Bezpieczeństwo

 

 

603 195 624

"... Z nieruchomościami mam styczność od czasów studiów, kiedy po raz pierwszy i dość krótko pracowałem jako agent nieruchomości. Rok 1992. Pamiętacie telefony stacjonarne z tarczą? Od tej pory kilkukrotnie zmieniłem miejsce zamieszkania, zawód, a nawet kraj.

Miałem okazje korzystać z usług deweloperów, agentów, brokerów, oraz innych osób pracujących na rynku nieruchomości. Jednak, przez cały ten czas byłem niezadowolony z jakości ich usług. Zadawałem sobie pytanie: „Dlaczego mam płacić nie małą prowizję za pracę pośredników, która polegała jedynie na rejestrowaniu kolejnych sprzedających i kupujących (szczególnie w dobie internetu)? Do tego całą transakcję muszę przeprowadzić sam a po stronie agenta żadnej odpowiedzialności.”

Wynajmując a potem i kupując mieszkanie w Warszawie w roku 2014 miałem deja-vue: podpisywanie umów „na kolanie” przed wejściem do budynku w którym znajdowało się interesujące mnie mieszkanie, spóźnieni często o ponad 30 min. agenci, brak telefonu od agenta po spotkaniu… A co w internecie? Około 30% ofert okazywała się nieaktualna. Co słyszałem od agenta? „Oferta jest nieaktualna ale mam podobną” albo „sprawdzę czy jeszcze aktualne i oddzwonię”. Kroplą która przelała czarę goryczy była odpowiedź „Chętnie pokażę Panu mieszkanie i podam adres po wpłacie 100 zł” a było to już przy apartamentowcu w którym znajdowało się interesujące mnie mieszkanie.

Ważne są dla mnie profesjonalizm, skuteczność, pasja oraz kompleksowa obsługa. Cenię sobie czas swój oraz innych ludzi. Nie zauważyłem tego na warszawskim rynku nieruchomości i postanowiłem to zmienić. Myślę że jest tu wiele do zrobienia a jednocześnie jest to spore wyzwanie dla mnie. Dlatego związałem się z międzynarodową siecią RE/MAX, której standardy pracy i kodeks etyczny są zgodne z moim postrzeganiem pracy agenta nieruchomości.

Po zdobytym doświadczeniu uruchomiłem własne biuro Jaworski24.pl, które od grudnia 2017 roku mieści się w Miasteczku Wilanów, teraz jak i siedziba Astel Europe Sp z oo - przy ul. Klimczaka 1 w biurowcu Royal Wilanów"

Zaczynaliśmy na południu Warszawy, uwielbiamy dzielnice Wilanów, gdzie mieszkamy i gdzie czujęmy się najlepiej. 

Od 2018 działamy w Śródmieściu Warszawy (Mokotów, Żoliborz, Centrum), na zachodzie i północy stolicy.

Dla naszych klientów współpracujemy z pośrednikami z całego kraju i za granicą. Rekrutujemy nowych doradcow ds nieruchomosci. 

Od 2019 roku marka jest przedstawiona w USA.

Jaworski24.pl to lokalna wiedza i globalne doświadczenie. Już niedługo i w twoim miescie! 

 

Zapraszam do współpracy.

 

Eugeniusz Jaworski                603 195 624

 

  

 

s01

mls4