Więcej swobody, więcej pieniędzy, więcej frajdy.

 

 

Oferta pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych i ambitnych osób, lubiących wyzwania, pracę z ludźmi, kochających sprzedaż i niezależność które dołączą do naszego zespołu.

Mażesz o takiej pracy? A może o sposobie na życie?

Oferujemy prace w dynamicznej branży. Nieruchomości zawsze na czasie.

Szukamy osób planujących rozpoczęcie kariery w nowej branży lub osób już w branży działających.

CO OFERUJEMY:

- Elastyczne warunki pracy lub współpracy:

nie ma dyżurów, nie ma opłat za biuro czy marketing, nie ma obowiązkowych płatnych szkoleń czy eventów

- Nowe umiejętności:

  rozwijasz siebie i uczysz się nowych umiejętności bez presji czasu

- Pracujesz w godzinach, które sam/sama ustalasz:

  dostosujesz je do swoich potrzeb

- Wynagrodzenia, gwarantujące satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy:

  elastyczny podział prowizji na korzyść pracownika

JEŚLI WIERZYSZ W SUKCES I CHCESZ WYWIERAĆ WPŁYW NA BRANŻE NIERUCHOMOŚCI 

DOŁĄCZ DO NAS

 

Wyślij CV i zobaczymy jak możemy współpracować:          biuro(at)jaworski24.pl


Klauzula RODO dla klientów i kontragentów biura nieruschomości Jaworski24.pl

 

 


 

Jak bezpieczne wynająć mieszkanie?

 

Początek jesieni jak i koniec/początek roku - to tradycyjny okres aktywności na rynku najmu. Tradycyjnie, studenci i ich rodzice poszukują nowego lokum, którzy zmieniają miasto, uczelnie lub współtowarzyszy, jak i osoby zmieniające miejsce zamieszkania z przyczyn zawodowych, które czas przeprowadzki chcą skorelować z albo z rokiem szkolnym, by pociechy jak najmniej odczuły dyskomfort z niej wynikający, albo z rokiem kalendarzowym.

Można powiedzieć – rynek szaleje. Mamy ogromną rzeszę poszukujących, ale też i wielu wynajmujących, poszukujących w tym czasie nowych lokatorów. Wiadomo – wynajmą teraz za lepszy czynsz. Rynkiem rządzą mechanizmy popytu i podaży – im większy popyt, tym lepszą cenę można osiągnąć. Na tym rynku pojawiają się też osoby / podmioty, które wykorzystują niewiedzę, brak czujności czy “pęd za okazją”, aby dorobić się kosztem osób na ‘wczoraj’ poszukujących taniego lokum. Dlatego, mimo wszystko, warto zachować zdrowy rozsądek i nie dać się “naciągnąć”.

 

Jeśli więc musisz wynająć mieszkanie w tym okresie, mamy kilka rad dla Ciebie:

Z ofertami możesz zapoznać się wstępnie przez internet, ale zanim podejmiesz decyzję i wpłacisz jakiekolwiek pieniądze – obejrzyj wcześniej mieszkanie osobiście. Inne opcje – to ryzyko.
W centrum i w pobliżu uczelni czynsze najmu są najwyższe. Zapoznaj się z topografią miasta i komunikacją miejską – być może bardziej odległa lokalizacja, lecz dobrze skomunikowana z Twoim punktem codziennej podróży będzie tańsza o kilkanaście lub kilkadziesiąt procent! To wymierne oszczędności w skali roku lub kilku lat.
Jeśli mieszkanie podoba Ci się – negocjuj warunki. To nie sklep, tu ceny są możliwe do negocjacji.

Zapoznaj się ze wszystkimi kosztami eksploatacji. Oprócz opłat dla właściciela zazwyczaj Twoim kosztem będą zużyte media, jak prąd, woda, gaz, czasem ogrzewanie czy wywóz śmieci.
Kaucję wpłacaj oraz opłaty czynszu lub zaliczek na media dokonuj wyłącznie za pokwitowaniem.
Bezwzględnie podpisz umowę najmu, która precyzyjnie określa czas jej trwania, zobowiązania stron, kwoty opłat i terminy ich płatności.
Spisując umowę sprawdź czy masz do czynienia z osobami posiadającymi tytuł prawny do lokalu. Możesz sprawdzić to m.in. na podstawie Księgi Wieczystej (dostępnej elektronicznie na stronie ekw.ms.gov.pl) lub aktualnego zaświadczenia ze spółdzielni mieszkaniowej.
Zadbaj o precyzyjny protokół zdawczo-odbiorczy, w którym spisane są nie tylko stany liczników, ale i wyposażenie oraz stan nieruchomości. Zarejestruj tam wszystkie usterki i uszkodzenia, abyś po zakończonym najmie za nie nie odpowiadał.
Dobieraj rozważnie współlokatorów – pamiętaj: za zobowiązania wynikające z umowy najmu wszyscy najemcy odpowiadają solidarnie.
Wynajmując mieszkanie będziesz z niego korzystać tylko czasowo. Mieszkań na rynku jest wiele, żadna “uciekająca okazja” nie jest warta ryzyka utraty pieniędzy. Jeśli nie musisz wynajmować teraz – poczekaj do listopada albo lutego. Spadek cen najmu może Cię miło zaskoczyć.

 

Agencje nieruchomości mogą skutecznie pomóc w wyszukaniu odpowiedniego lokum. Ich usługi są odpłatne, zazwyczaj na poziomie 1-miesięcznego czynszu najmu, choć dostępne są oferty 0%, gdzie całość wynagrodzenia pokrywa właściciel lokalu.

Warto jednak skorzystać z takiej usługi, gdyż:

Oszczędzasz czas – agenci szukają ofert spełniających Twoje oczekiwania i umawiają Cię na oglądanie wciąż aktualnych ofert.
Oszczędzasz pieniądze – agenci znają ceny rynkowe w danej lokalizacji – pomogą negocjować czynsz najmu, a wiedząc, gdzie będziesz dojeżdżał mogą zarekomendować Ci inne rozwiązania.
Zwiększasz bezpieczeństwo – agenci pomogą w sporządzeniu i negocjacjach warunków umowy, zadbają o precyzyjny protokół przekazania mieszkania oraz o sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości.


Jeśli interesuje Cię oferta zamieszczona na stronie Jaworski24.pl lub chcesz zlecić nam wyszukanie odpowiedniego lokum skontaktuj się z nami.

 

Statystyki rynku nieruchomości 2018

ceny wynajmu 2018 rceny dzialek 2018 rsrednie ceny 2018 r

Metoda "na Franka"

Na początku XXI wieku wiele osób zwróciło uwagę na nadzwyczajnie niski kurs Franka Szwajcarskiego. Dla osób starających się o kredyt była to idealna sytuacja aby wziąć pożyczkę w polskim banku ale w szwajcarskiej walucie. Tym bardziej, że polskie banki narzuciły wtedy bardzo wysokie oprocentowania oraz opłaty dodatkowe. Chęć kupna mieszkania na tak atrakcyjnych warunkach sprawiła, że wiele osób zaciągnęło kredyty na 20-30 lat. Niestety 10 lat później wartość franka szwajcarskiego wzrosła dwukrotnie, doprowadzając do fatalnej sytuacji ponad 700 tys. polskich rodzin. Wszystko przez to, że wysokość rat była zależna od sytuacji na rynku walutowym.

Od kilku lat słyszymy w mediach o problemach frankowiczów. Politycy wzajemnie się prześcigają szukając rozwiązania problemu. Niestety są to tylko puste słowa, karta przetargowa, a dla wielu poszkodowanych jest to robienie złudnej nadziei. Dzisiaj wiemy, że pomoc jest możliwa, ale problem trzeba rozwiązać na sali sądowej przy wsparciu najlepszych adwokatów.  

Nasze biuro nieruchomości współpracuje z kancelarią specjalizującą się w sprawach Frankowiczów. Jeżeli i Ty, lub ktoś z Twoich bliskich jest również w trudnej sytuacji-zadzwoń a postaramy się zapewnić bezpieczną przyszłość.

Jaworski24.pl sponsorem zawodów balonowych o puchar SPA Nałęczów i ML "Skrzydlata Polska"

Jedną ze znanych i lubianych corocznych atrakcji w Nałęczowie jest festiwal balonów. Przyciąga ona tysiące widzów z całej Polski jak i z zagranicy. Nasze Biuro Nieruchomości sponsoruje w tym roku 12 MIĘDZYNARODOWE ZAWODY BALONOWE O PUCHAR SPA NAŁĘCZÓW I ML "SKRZYDLATA POLSKA". SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 11.08.2017 - 15.08.2017 W TYM NA NA FIESTĘ 12.08.2017 - 15.08.2017 SZCZEGÓŁY HTTP://SKRZYDLATYNALECZOW.PL/

zaw zawody balonowe naleczow balony naleczow141

 

 

Cosmpolitan, czyli luksus przy Twardej

Polskie miasta szczęśliwie coraz częściej wyrastają z architektonicznej brzydoty poprzedniego systemu. Doczekaliśmy się czasów, kiedy Warszawa, wzorem światowych metropolii, zaczęła rodzić budynki tyle piękne, co funkcjonalne. Jeden z nich cieszy oko w samym centrum stolicy, tuż przy Placu Grzybowskim, a co najlepsze – można w nim zamieszkać od ręki

cosmo warrsaw view

Cosmopolitan przy Twardej 4, bo o nim mowa, to dzieło Helmuta Jahna, prawdziwej legendy współczesnej architektury i twórcy takich perełek, jak brukselska siedziba Unii Europejskiej, Sony Center w Berlinie czy State of Illinois Center w Chicago. Cosmoplitan Twarda 4 to, jak dotąd, jedyne dzieło Jahna w Polsce, okrzyknięte notabene mianem jednego z najciekawszych europejskich apartamentowców. Warszawska duma architekta liczy sobie aż czterdzieści cztery piętra, co sprawia, że widok z okna zapiera dech w piersiach. 

W królestwie światła

Konstrukcji przyświeca idea ponadczasowej prostoty, połączonej z najwyższą jakością. I taki jest cały Cosmopolitan Twarda 4 – przeszklona elewacja nadaje mu niebywałej lekkości, pomimo jego imponujących rozmiarów, sprawiając jednocześnie, że mieszkańcy każdego z 236 apartamentów mogą cieszyć się cudownymi, pełnymi światła wnętrzami. Tym, co charakteryzuje ten pierwszy wykończony wysokościowy warszawski aparatamentowiec, są przede wszystkim duże, niepodzielne i otwierane okna. To dzięki nim same apartamenty są absolutnie unikatowe – jasne, luksusowe, ajednocześnie pozbawione ostentacji. 

O luksus we wnętrzach zadbał zresztą twórca budynku, firma Tacit Investment, lider na rynku nieruchomości premium w Polsce. Na podłogach zagościł więc dąb, w łazienkach włoski marmur, ceramika i armatura to dzieło prestiżowych światowych marek. Jakością mebli kuchennych i jej wyposażenia zajęła się marka Miele. Każdy z apartamentów posiada ergonomiczne wbudowane szafy, przeszklone garderoby, rolety i klimatyzację, a także punkowe oświetlenie. Co więcej, lokale zostały wyposażone w inteligentny systemem zarządzania HMS, a to oznacza, że właściciel może wygodnie sterować funkcjami wpływającymi na jakość życia, a więc na przykład ogrzewaniem w poszczególnych strefach mieszkania, oświetleniem wraz z regulacją jego natężenia, roletami, wentylacją i klimatyzacją, ale także kontrolować dostęp i monitorować obecność. O bezpieczeństwo z zewnątrz dba oczywiście ochrona i Cosmopolitan Concierge, dostępny przez siedem dni w tygodniu.

13 N9M7550 1 1

Jakość bez kompromisów

W Cosmopolitanie Twarda 4 o jakość zadbano w najmniejszych nawet szczegółach. To już nie tylko kwestia bryły budynku, nawet nie nadzwyczajnej gry światła, cudownych przestrzeni i luksusowego wyposażenia. To znacznie więcej, bo komfort życia w ogóle. Dla przykładu, na czwartym piętrze czeka strefa relaksu, a w niej klub fitness z siłownią, pokój do masażu oraz saunami (suchą i mokrą), którą mieszkańcy apartamentowca mają do wyłącznej dyspozycji. Wspomniane czwarte piętro to fantastyczna idea – poza strefą relaksu znajdują się tutaj także pomieszczenia klubowe, kuchnia i pokoje do spotkań, a dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z przestronnego tarasu (840 m2!) z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater.
Cosmpolitan Twarda 4 to w ogóle przemyślany projekt, w tak wysublimowanym miejscu niczym nie może rządzić przypadek. Toteż parter budynku jest całkowicie zagospodarowany, natomiast przy patio zlokalizowane są nowoczesne koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, Odette Tea Room, Ceviche Bar, Benihana czy Locale.

15b N9M7651 1

Poza czymś dla ciała, Cosmpolitan oferuje również coś dla ducha. Czterdzieste drugie piętro budynku ma zupełnie niezwykły wymiar, to tutaj odbywają się prestiżowe wydarzenia artystyczne. Co więcej, koncerty, wernisaże i spotkania z twórcami są niepowtarzalne, bo organizowane specjalnie dla mieszkańców apartamentowca i ich przyjaciół. O jakości eventów świadczą zresztą najlepiej nazwiska ambasadorów marki: Tomasza Stańko, Anny Marii Jopek i Radzimira Dębskiego.

Centrum miasta, centrum życia

Twarda 4 to bez wątpienia wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Doskonałe dla osób, które cenią sobie elegancję, bezpieczeństwo i dyskrecję, a jednocześnie pragną korzystać z uroków tętniącego życiem miasta. Cosmopolitan zapewnia coś szczególnego – nie tylko tworzy funkcjonalną, wygodną i pełną uroku przestrzeń, ale i zupełnie nową jakość życia. Tym samym udowadnia, że również w sercu wielkiego miasta można znaleźć spokój.

„Treści nadane przez dewelopera Tacit Polska JS”

 

 

Remonty#1

Lato to idealna pora roku na mniejsze lub większe remonty.  Za chwilę poznasz kilka wskazówek i porad jak odmienić swój balkon w prawdziwy raj idealnie nadający się na letnie wieczory.

Najważniejsza jest podłoga, musi być porządnie wykonana . Jedną z tańszych opcji jest położenie odpowiednio  dociętej wykładziny podłogowej pcv zewnętrznej. Jest odporna na zmiany temperatur oraz  łatwa w utrzymaniu czystości.

Nieco droższym rozwiązaniem jest położenie kafelków. Trzeba jednak pamiętać, że zajmie to zdecydowanie więcej czasu.

Dodatkowo warto zainwestować w odpowiednie odprowadzenie wody z balkonu aby letnia burza nie zalała nam całego raju.

Gdy już mamy gotową podłogę możemy puścić wodze fantazji i zacząć urządzanie balkonu. Dla jednych najlepszym rozwiązaniem będzie kupić sklepowe gotowce , dla innych – pobawić się nieco i stworzyć coś niepowtarzalnego.

Europalety od kilku sezonów królują jako alternatywa kupnych ławeczek, stolików, leżanek. Wystarczy je dokładnie wyszlifować, opcjonalnie pomalować i zabezpieczyć lakierem. Aby dodać nieco ciepła najlepiej sięgnąć po tkaniny-pledy, koce,
poduszki.

 

 

 

 

news2
 mix swiatełek

Chcesz dodać odpowiedniego klimatu? Zadbaj o oświetlenie. Możesz użyć świeczek, zamontować lampkę na baterie słoneczne lub prąd. Warto skorzystać z tego co już posiadamy w domu np. ze świątecznych lampek choinkowych (latem leżakujących w piwnicach lub na strychu).

Do tego wystarczy dodać rośliny i nasz mały raj gotowy. Teraz nie pozostaje nic innego jak wziąć dobrą książkę, ulubioną herbatę i rozpocząć relaks. J

Dużo słońca!

M.

 

 

 

Ścieżki rowerowe Wilanów

mls4