10 luty 2020

Rok 2020 w Jaworski24.pl - Reload

Rok 2020 w Jaworski24.pl - Reload

Po wyjezdzie w 2018 roku do USA wlasciciela biura Eugeniusza Jaworskiego (rozwoj Spolki Astel Europe, praca, sprawy rodzinne) dzialalnosc warszawskiej a raczej wilanowskiej agencji byla pod wielkim pytaniem. Ale dzieki entuziazmowi i milosci wlasciciela do branzy, dzialalnosc nie tylko nie zostala zawieszona a na odwrot odswiezona na inna skale. 

rok2020

Rok 2019 był czasem na szkolenia, nowe wyzwania i zdobywanie nowej wiedzy i umiejetności. Licensja pośrednika w Stanach Zjednoczonych wymagała czasu i dodatkowego zaangarzowania. Wszystko po angielsku. Inny rynek, inne podejścia, mentalność, inne predkości i poziom konkurencji.  

Realtor w New Jersey w dwa miesiąca! 

Po załatweniu formalności i spraw rodzinnych, po rozeznaniach rynku i konkurencji temat nieruchomości powrócił - w grudniu zapadła decyzja o rozwijaniu tego tematu w USA. 

Więcej na ten temat w nagraniu z tamtych czasow😉.

https://youtu.be/ofacMuzjfZA

Pierwsze kroki tu i tam

Po otrzymaniu licencji idą sprawy formalne, papierowo - biurowe. Wybór brokera, negocjacje, szkolenia i pierwsze spotkania z potencjalnymi klientami. O tym jakoś innym razem opowiemy na naszym You Tube.

Co do Warszawy, to akurat pod koniec 2019 roku już było jasne ze warto przedłużać. I co dziwne, tak samo w grudniu, chyba najlepszy czas na refleksje, zapadła kolejna decyzja - rozwój warszawskiego biura nieruchomości i to na nowym poziome. Wiedza, nowe narzędzia i technologie, amerykańskie podejście do marketingu, jakości obsługi klienta a głównie - elastycznego indywidualnego podejścia do każdego z klientów, to ten fundament od którego zaczynamy. W Styczniu ruszyła rekrutacja a w lutym pierwsi doradcy ds nieruchomości już funkcjonują w terenach. Trwa okres próbny, szkolenia i... praca praca praca.

A rekrutacja dalej trwa. Chcemy poszerzyć wiedze i doświadczenie, a najpierw najlepszy serwis w każdej dzielnicy Warszawy i dalej w całym kraju.

Zapraszamy do współpracy! Łatwo nie będzie 😉

Szczegóły poniżej.

Oferta pracy

Praca 'od zaraz'!

Doradca Ds Nieruchomosci, Warszawa 

Popularny zawód i ciekawa praca z ludźmi.

Do warszawskiego biura poszukujemy Doradców ds nieruchomości. Z doświadczeniem i bez.

Obowiązki:

Konsultacje dla klientów wg zakupu, sprzedaży lokali mieszkalnych, negocjacje, prezentacje nieruchomości, wsparcie klientów na każdym etapie transakcji.

Wymagania:

łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności efektywnego planowania oraz organizacji własnej pracy i czasu, posiadanie doświadczenia w sprzedaży H2H, B2B albo B2C, zainteresowanie nieruchomościami.

Praca dla osób pełnych entuzjazmu i nie bojących się wyzwań, chętnych stałego rozwoju, otwartych na nową wiedzę.

Miłe widziany jeżyk angielski, inne języki obce, prawo jazdy, doświadczenie w branży albo podobnych dziedzinach (bankowość, ubezpieczenia, obsługa klienta indywidualnego)

Warunki:

- stabilny i nie ograniczony dochód (od 4000 zł., prowizja),

- nowoczesna firma – lokalna wiedza globalne doświadczenie, międzynarodowe środowisko (działamy w Polsce i USA, mamy partnerów w UK i Australii, Kanadzie i stale się rozwijamy).

- ciągłe się szkolimy, musimy być konkurencyjni i posiadać wiedzę ekspertów

- pracujesz tyle ile chcesz i tedy kiedy chcesz

- ciekawa praca, w tym z ciekawymi ludźmi w atmosferze przedsiębiorczości

- nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji

- działamy za własnym systemem co gwarantuje dobre wyniki przy odpowiednim zaangażowaniu

- rozwój kariery w nieruchomościach, możliwość rozwoju własnego biznesu pod skrzydłem naszej marki. Uwaga! Działamy w lokalizacji w której mieszkamy. Zapraszamy do współpracy na terenach Warszawy i okolic.

Okres próbny do 3 mies.

Chętnie zapiszemy państwo na wstępną rozmowę

Prosimy wysyłać CV na nasz e-mail

Informacja co do RODO jest podana na stronie jaworski24.pl

Prosimy o dodanie odpowiednich klauzul w CV co do przetwarzania danych osobowych.

mls4