Kawalerka

Jesteś singlem i szukasz małego mieszkania w dobrej lokalizacji? Kawalerka będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Niewielkie lokum – zwłaszcza na wynajem – sprawdzi się również dla pary, która rozpoczyna życie razem i innych osób, które nie potrzebują ogromu przestrzeni.

Jeśli marzy Ci się kawalerka w warszawskiej dzielnicy Wilanów lub okolicy – skorzystaj z mojej pomocy. Skontaktuj się również, jeśli dysponujesz takim mieszkaniem i chcesz szybko znajdziesz kupca czy najemcę. Jako doświadczony agent nieruchomości, skutecznie pomogę Ci dokonać korzystnej transakcji. Bez stresu, zbędnych komplikacji, bezpiecznie i szybko.

Kawalerka wpisana w Twoje potrzeby

Nie czarujmy się: nie istnieje coś takiego jak "kawalerka idealna" – bynajmniej z obiektywnego punktu widzenia. Każdy z nas przecież ma swoje indywidualne potrzeby. Zadaniem agenta nieruchomości zaś jest, po pierwsze – poznać je rzetelnie, a po drugie – wyszukać oferty spełniające kryteria. Nie te przypadkowe, nieaktualne czy niekorzystne. Takie, które pozwolą szybko sfinalizować transakcję przy zadowoleniu obu stron.

Wybierając współpracę ze mną masz pewność, że:

·  obsłużę Cię rzetelnie i profesjonalnie – wyszukując oferty realnie dopasowane do oczekiwań (mam dostęp do największej bazy nieruchomości na świecie, jestem przedstawicielem agencji RE/MAX),
·  zapewnię pełne wsparcie – nie tylko przy doborze mieszkania i finalizacji transakcji, ale i przeprowadzce, zdobycia odpowiedniego finansowania czy ubezpieczeniu lokalu,
·  skutecznie doprowadzę transakcję do finalizacji – pracując z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem dla Twojego czasu.

Postaw na fachowe usługi na rynku nieruchomości – po ludzku i z głową. Zadzwoń lub napisz. Umówmy się na spotkanie!

 

 

mls4