LOGO WSPON

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, już od dwudziestu lat osiąga mocną pozycje na rynku obrotu nieruchomościami.

Stowarzyszenie to przede wszystkim grono specjalistów zapewniających pełen profesjonalizm, budujący zaufanie i wiarygodność wśród klientów oraz najwyższe standardy osobistej i zawodowej postawy etycznej. 

 

logo mls

MLS (ang. Multiple Listing System), w Polsce tłumaczony jako System Wielokrotnego Oferowania, to nowoczesny system wymiany informacji i współpracy pomiędzy agencjami nieruchomości, całkowicie zmieniający sposób obsługi klienta. MLS WSPON to wersja systemu specjalnie napisana na potrzeby polskiego rynku nieruchomości, przygotowana pod merytorycznym nadzorem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON). System MLS WSPON wzorowany jest na amerykańskim MLS-ie, funkcjonującym tam z powodzeniem już od 30 lat.

 

bni2

BNI jest największą organizacją rekomendacji biznesowych na świecie. Od 32 lat Członkowie – przedsiębiorcy z całego świata, zobowiązują się dostarczać wysokiej jakości usługi oraz budować zaufane i wartościowe relacje biznesowe. Istotą BNI jest przekazywanie profesjonalnych rekomendacji, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w biznesie oraz rozbudowywanie sieci kontaktów o potencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców.  zobacz więcej

Poznaj moich partnerów BNI Polska

 

bmi2

 

 

 

 

mls4