Wynajem nieruchomości mieszkalnych – domów i mieszkań – nieustannie zyskuje na popularności jako stosunkowo pewne źródło dochodu pasywnego. Niestety nie wszyscy inwestorzy zdają sobie sprawę z tego, że zarządzanie wynajmowanymi nieruchomościami bywa czasochłonne i wymaga sporo wysiłku, zwłaszcza kiedy zmienia się lokator i obok standardowych formalności trzeba jeszcze zająć się kwestiami, takimi jak sprzątanie, drobne naprawy czy znalezienie nowego lokatora.

Na szczęście z pomocą przychodzi Biuro Nieruchomości Jaworski24.pl.

Zakres usługi

Usługę zarządzania wynajmem kierujemy do właścicieli nieruchomości mieszkalnych zlokalizowanych na terenie Warszawy, w szczególności Wilanowa. Naszą specjalnością jest zarządzanie mieszkaniami. Zarządzamy mieszkaniami pod wynajem o dowolnym standardzie oraz metrażu.

Usługa obejmuje czynności związane z przygotowaniem mieszkania pod wynajem oraz przekazaniem go nowemu lokatorowi. W ramach usługi:

- odbieramy klucze od lokatora, który opuszcza zarządzaną nieruchomość,

- wykonujemy prace porządkowe w obrębie zarządzanej nieruchomości,

- oprowadzamy po nieruchomości zainteresowanych klientów biura Jaworski24.pl,

- przekazujemy klucze nowemu lokatorowi.

- pomagamy i konsultujemy najemce jak i właściciela w trakcie trwania umowy najmu w sprawach bieżących 

Oczywiście jako biuro nieruchomości zajmujemy się poszukiwaniem odpowiedniego najemcy, pomagamy z umowami i prowadzeniem transakcji. 

Jak to działa?

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży nieruchomości, w szczególności w zakresie zarządzania nieruchomościami pod wynajem opracowaliśmy czytelny i przejrzysty system współpracy i rozliczeń z klientem. Naszym Klientom oferujemy usługę rozliczaną procentowo w systemie opłat miesięcznych. Miesięczna wartość usługi obejmuje określony procent wartości wynajmu – kwoty, jaką wynajmujący co miesiąc płaci za udostępnienie mu nieruchomości.

Wysokość procentu określamy indywidualnie w oparciu o:

- metraż nieruchomości oddanej w zarząd,

- dokładną lokalizację nieruchomości oddanej w zarząd,

- standard nieruchomości,

- zakres prac porządkowo-sprzątających.

Klientów zainteresowanych wyceną usługi zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem Biura Nieruchomości Jaworski24.pl.

Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w dostosowaniu zakresu usługi do Państwa rzeczywistych potrzeb.

mls4